13:11
Izvor: Sportske.net, informer.rs

Evo i zbog čega...

Beta/BranislavBožić/Mo

Posle burne reakcije iz Crvene zvezde zbog pojedinih odluka sudije Anđelovskog u finišu sinoćnje utakmice u Čačku, između Borca i Partizana, oglasio se i generalni direktor Partizana Miloš Vazura.

On je u izjavi za ''Informer'' naglasio da klub iz Humske neće izdavati saopštenje ovim povodom, ali je otkrio i šta mu je drago u celoj ovoj priči koja je pdigla veliku prašinu.

''Drago nam je što ljudi iz večitog rivala prate svaku našu utakmicu i odgovaraju saopštenjem posle deset minuta'', istakao je on.

Naglasio je da su napadi iz Zvezde ''neosnovani'', ali da će se na pravi odgovor iz Humske čekati do decembra i narednog ''večitog derbija', kada će Partizan biti domaćin.

''Doći će i decembar kada ćemo pokazati na terenu sve. Faul pre pogotka je napravljen u toku nadoknade vremena'', zaključio je Vazura.