Veliki kiks golmana Novog Pazara, potom i penal, Partizan već ubedljivo vodi!

petak 12.02.2021.
17:52

U nastavku meča bi trebalo da bude mnogo lakše crno-belima.

Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

Posle bezidejnog prvog poluvremena koje je završeno bez golova, trener Partizana Aleksandar Stanojević je odlulio da u svlačionici ostavi Sejdubu Sumu i Miloša Jojića, a njihova mesta zauzeli su Bibars Natho i Aleksandar Šćekić.

I, posle samo osam minuta igre u nastavku Partizan je uspeo da povede protiv Novog Pazara sa 1:0.

Doduše, na to je presudno uticala velika greška golmana gostiju Drobnjaka prilikom ispucavanja lopte, koja dolazi u posed Lazara Markovića, koji posle duplog pasa sa Filipom Holenderom, preciznim udarcem iskosa sa leve strane pogađa suprotni ugao - 1:0.

Za razliku od prvog poluvremena, Partizan znatno opasniji i konkretniji, dve obećavajuće akcije nije na pravi način iskoristio Holender, a onda  u 62. minutu Lazar Pajović obara Natha u kaznenom prostoru i to je bio penal za Partizan.

Natho ga je i realizovao za 2:0, a samo minut kasnije Holender na centaršut Miljkovića sa desne strane pogađa za ubedljivih 3:0.