Više nema dileme, Zvezda saznala ime prvog rivala na putu ka LŠ!

utorak 05.07.2016.
21:26

Zanimljiv i do kraja neizvesan dvoboj vodili su B36 Toršavn i La Valeta na startu kvalifikacija za Ligu šampiona.

Beta/BranislavBožić/Mo

Na kraju, kao pobednik je izašao predstavnik Malte, i pored poraza u večerašnjem revanš meču na Farskim Ostrvima.

Podsetimo, prvu utakmicu je La Valeta dobila na svom terenu sa 1:0, pa Faranima nije bio dovoljan večerašnji trijumf od 2:1 u revanšu.

Ekipa Toršavna je večeras povela već posle 10 minuta igre golom Hanusa Torleifsona, ali je ekipa La Valete uzvratila samo četrnaest minuta kasnije, kada je Federiko Falkone poravnao na 1:1.

Njegov gol je praktično bio i odlučujući, s obzirom da je do kraja meča ekipa Toršavna uspela samo da dođe do utešne pobede, pogotkom Agnarsona u 66. minutu - 2:1.

Zvezda će se tako u drugom kolu kvalifikacija sastati sa La Valetom, prvi meč je na programu 12. ili 13. jula na Malti, a revanš sedam dana kasnije na Marakani.