Vošina nova akcija, navijači u Beogradu - besplatno!

Autor: Ivan Cvetković
ponedeljak 08.06.2020.
12:09
Izvor: Sportske.net, FK Vojvodina

Novosađani žele što veću podršku.

BETAPHOTO/DRAGAN GOJIC/MO
BETAPHOTO/DRAGAN GOJIC/MO

Povezane vesti

Fudbalski klub Vojvodina obavestio je sve svoje navijače da će za polufinale Kupa Srbije, u kojem će se u Beogradu sastati Čukarički i Vojvodina, navijačka grupa Firma 1989 za njih organizovati besplatan prevoz i ulaznice za ovaj meč.

Polufinale Kupa Srbije između Čukaričkog i Vojvodine igraće se u sredu na stadionu FK Čukarički u Beogradu, sa početkom u 17 časova, a skup navijača Vojvodine pred polazak na utakmicu je zakazan za isti dan u 14 sati kod južne tribine stadiona "Karađorđe".

Svi koji žele, za odlazak na ovu utakmicu mogu se prijaviti u šopu navijača Vojvodine na zapadnoj tribini stadiona "Karađorđe" (pored ulaza broj 2), u ponedeljak i utorak od 10 do 18 časova.

Vojvodina je pozvala svoje navijače da u što veće broju podrže ekipu u Beogradu i pomognu "staroj dami" da se plasira u finale Kupa Srbije.

"Mi smo jedno – to je naša snaga!", stoji na kraju saopštenja na klupskom sajtu.

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke