Vrba: "Partizan će morati da napadne u revanšu, to je naša prednost"

Autor: Pavle Knežević
četvrtak 15.02.2018.
23:41

Češki trener misli da je njegov tim zasluženo izjednačio, ali da očekuje sličnu utakmicu u revanšu.

Beta/AP Photo,CTK/Michal Kamaryt

Pavel Vrba je očekivao ovakvu utakmicu protiv Partizana, veruje da je prednost Viktorije što će šampion Srbije morati da napadne u revanšu.

"Mislim da je utakmica upravo onakva kakva se može očekivati kad ne igrate dva i po meseca. U prvom poluvremenu nije igra bila na našoj strani. U završnoj fazi Partizan je imao više šansi, ali smo i mi neke propustili. U drugom poluvremenu smo igrali onako kako je trebalo da igramo, pa smo izjednačili", rekao je Vrba.

Partizan je večeras poveo, Viktorija izjednačila. Ko je sada favorit da prođe u narednu rundu?

"Mislim da to ne može da se kaže posle ovakve utakmice, ali rezultat 1:1 za nas je veoma obavezujući, tako da ćemo videti šta će biti kod nas. Trebaće nam mnogo snage da to izdržimo. Revanš će biti vrlo sličan kao današnjoj utakmici.

Naša odbrana će reagovati na svaki znak, a Partizan će morati da napadne, što će biti naša prednost. A i nadamo se da će naši navijači stvoriti ovako dobru atmosferu kakvu su domaći navijači stvorili večeras. Mislim da ćemo imati tog 12. igrača u revanšu