nedelja 25.02.2018.
16:31

Šok za šokom na stadionu u Humskoj, Partizan sve dalje od pobede.

Sportske.net/Pavle Knežević

Partizan je loše odigrao prvo poluvreme, ništa bolji nije ni u nastavku, iako je u drugih 45 minuta ušao Tavamba umesto Marka Jankovića.

Ponovo jalovi napadi Đukićevog tima, bez pravih prilika, izuzev jedne Ožegovićeve, ali pravi šok za crno-bele usledio je u 70. minutu, kada je debitant, mladi desni bek Luka Cucin skrivio jedanaesterac.

Sa bele tačke šutirao je Vučić, i to kako - ''panjenkom'' je savladao Vladimira Stojkovića - 0:1!
--

16 Komentara

Sunday, 25.02.2018
19:55

+11!Kako Partizan igra, mislim da je ova prednost nedostižna.

LyO
18:36

Uplasio se sudija Vucica pa odmah svira penal. :D

Pipo Inzagi
18:35

Penal potpuno isti kao za partizan protiv Zvezde,igrač uklizava napadač preskače i kažu postojala namera...kontakta nije bilo ni tada ni danas ali je barem isti kriterijum....

Monday, 26.02.2018
09:21

Ako pises o finalu Kupa, tada jeste bilo kontakta, ali je pre toga bio (mali) ofsajd.

Aleksandar Mihajlovski
18:17

Pvenstvo je gotovo....sudije su pomogli Zvezdi novi sampion....Partizanu vise srece u Ligi Evropi....

18:00

Em je prvo igrao rukom, em je simulirao pad. Oprosten drugi zuti karton Trajkovicu, a onda dosudjena ovakva budalastina, svaka cast i cestitam!

chaki
18:19

Druze nemoj da se brukas sa bilo kakvim komentarima, sramota kako igrate cele godine trebalo bi da ste cetvrti,dajte kuci zemunu tri komada pa nece odlucivati penal

paok
17:59

Penal nije bio ali nije ni bitno. Zao mi je sto nismo izgubili jer bi mozda dobio otkaz, ovako nista novo.

Man.United99
20:50

Da nije bilo golova poslije 90. Minute Partizan bi imao manje bodova od Čukaričkog. Ovim be zelim reci da je to nesto namjesteno vec da cjelu sezonu lose igrate a sta je razlog tome to bi vec trebalo analizirati

Dalibor Stanojevic
17:51

I to su ti MIroslav Djukic i Sejduba Suma. Ja sam jos juce prokomentarisao da Partizan nema nikakve sanse da dobije danas ovu utakmicu. Moze Djukic da prica bajke novinarima ceo dan...covek je jednostavno nesposoban da bilo sta uradi.

Драган Пећанац
17:49

Smesna taktika,smesan trener,smesan penal i smesna panjenka. A moze i sve ovo samo umesto smeno ,tuzno. Mrzim sebe volim partizan.

17:45

Ja sam juce rekao da Partizan gubi od Zemuna. Dokle je god Djukic na klupi bice sve gore i gore.

chaki
17:34

Xaxa ziveo Djukic, neka ostane bar jos dve godine, kad vi svoj zemun ne možete kuci da napunite :)

petar000
17:54

Ma dali smo im. Ova sezona je zavrsena, mora se obezbediti neki bod za sledecu. Mada, nije nemoguce ni da ne mozemo da ih dobijemo. Realno, Partizan ni jednu utakmicu ove sezone nije odigrao na nekom nivou.