Vujaklija rešeta, Lalat skriva emocije!

subota 24.10.2015.
17:55

Nakon pola časa igre derbi susreta 15. kola Superlige Srbije između Crvene zvezde i Borca činilo se da će domaćin lagano upisati nova tri boda, ali je onda na scenu stupio Srđan Vujaklija.

Beta/Branislav Božić/Ds

Zahvaljujući golovima Aleksandra Kataija fudbaleri Crvene zvezde stigli su do dva gola prednosti u derbi susretu sa Borcem već posle pola časa igre ali je do poluvremena usledio pravi šok za "Delije".

Za samo šest minuta sjajni napadač gostujuće ekipe Srđan Vujaklija postigao je dva gola i poravnao rezultat na 2:2 čime je u potpunosti vratio Borac u meč.

Fudbaleri Borca nisu krili oduševljenje, Vujaklija je drugi pogodak proslavio "svirajući violinu" ali je za to vreme kraj Borčeve klupe jedan čovek skrivao emocije.

Bivši fudbaler i trener Crvene zvezde Nenad Lalatović nije se radovao golovima, bez reakcije je posmatrao kako se njegova ekipa vraća u igru što možete videti na priloženim snimcima.

Црвена звезда - Борац 2:1 35' Срђан Вујаклија

Posted by Супер Лига on субота 24. октобар 2015.

Црвена звезда - Борац 2:2 41' Срђан Вујаклија