subota 20.07.2024.
15:45

Situacija koja je olako promakla u TV prenosu.

Nenad Kotlajic/Radnicki1923

Radnički i Železničar su sinoć u Leskovcu odigrali dopadljiv i sadržajan meč, pogotovo u prvom poluvremenu, dok je u nastavku ritam igre pao.

Na kraju 3:2 za Pančevce koji su osvojili velika tri boda na gostovanju i koji su sa dva gola u prvih 15 minuta meča prilično uzdrmali ekipu trenera Feđe Dudića.

Radnički je pokušavao da dođe do izjednačenja, dva puta je stizao na gol zaostatka, ali nije uspeo da se izbori bar za izjednačenje.

Bilo je i dosta nervoze na terenu, ljutnje od strane Kragujevčana na pojedine odluke arbitra Mitića i njegovih pomoćnika, pa je i trener Dudić kažnjen žutim kartonom zbog protesta.

Ako ste meč pratili u TV prenosu na Areni sport, bilo je u tim trenucima možda i nejasno čime su u Radničkom bili najviše nezadovoljni, ali izgleda da je to pre svega situacija uoči drugog gola Pančevaca. Tada je Eze nagazio Ćosića koji je ostao da leži na protivničkoj polovini, a Ezeu se zatim otvorio put za kontru iz koje je Železničar poveo sa 2:0.

Tu situaciju možete da vidite na fotografiji, a u prilogu pogledajte kako se to videlo u TV prenosu.