Živković zadovoljan zbog gola, pa najavio težak period

Autor: Sportske Net
četvrtak 14.10.2021.
12:20
Izvor: Sportske.net, Beta

Svaka utakmica "na život".

Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©
Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Povezane vesti

Fudbaler Partizana Marko Živković rekao je da je prelep osećaj postići gol za crno-bele i dodao da će ekipa pokušati da pobedi u svakoj utakmici do kraja sezone.

"Često sam zamišljao kako dajem gol u Partizanu. Znao sam da će biti na ovaj način. Prelep osećaj. Zdjelar je lepo video gde se nalazim i da lopta tu može da prođe. Iskoristili smo to i hvala mu. Dobiće čokoladu. Posvećujem gol svojoj porodici i najbližima", rekao je Živković za klupski sajt.

Partizan je u sredu na svom terenu pobedio Trajal sa 3:0 i plasirao se u osminu finala Kupa Srbije. Osim Živkovića, strelac je bio i Kvinsi Menig, koji je postigao dva gola.

"Imamo mnogo utakmica i trudim se, kad god dobijem šansu u rotaciji, da dam maksimum. Drago mi je da me saigrači vole, a najvažnije je da opravdam poverenje kada udjem u igru", dodao je Živković.

U narednih mesec dana, crno-beli imaju težak raspored u prvenstvu, Kupu i Ligi nacija, a Živković je rekao da će ekipa u svakoj utakmici ići na pobedu.

"Svaka utakmica je 'na život', posebno što ide loše vreme i tereni su teški. Do sada nismo imali problema i tako razmišljamo i dalje, da pobedimo sve do kraja", naveo je Živković.

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke