Znate li šta je Savić držao u ruci kada je oborio Ožegovića?

sreda 13.12.2017.
20:05

Štoper "crveno-belih" skrivio je jedanaesterac po isteku jednog časa igre 156. večitog derbija.

Beta/Saša Đorđević/Ev

Partizan je na svom stadionu ugostio Crvenu Zvezdu u poslednjem kolu jesenjeg dela domaćeg šampionata, nakon 90 minuta bilo je 1:1.

"Crno-beli" su poveli golom Sume u 61. minutu susreta, fudbaler iz Gvineje je pogodio sa kreča, nakon što je Savić prethodno oborio Ožegovića.

Čini se da je štoper Zvezde nepotrebno oštro startovao, a mnogima je promaklo šta se u Savićevim rukama nalazilo prilikom klizećeg starta.

Naime, pre nego što je uleteo u Ožegovića, Savić je pokupio kopačku veziste Partizana Evertona, koju je Brazilac prethodno u revoltu zbog nedosuđenog jedanaesterca za "crno-bele" bacio na travu.

Savić ju je pokupio, nastavio da igra sa njom, a onda je smirio živce Evertonu, tako što je naterao Mažića da ovoga puta pokaže na kreč.