sreda 01.08.2018.
20:16

Sve je rešeno, pitanje je samo kojim će se rezultatom završiti ovaj (dvo)meč.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/MO

Ono što je pokazala u prvoj utakmici u Beogradu, Crvena zvezda potvrđuje i večeras u revanš meču drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona, protiv Suduve u Marijampolju.

Posle prvog poluvremena, srpski šampion vodi sa 2:0, što uz ona tri gola viška iz prethodnog duela daje ogromnih 5:0 u ukupnom skoru.

Preneli smo ranije, Zvezda je povela već u osmom minutu golom El Fardua Bena, preciznim udarcem sa dvadesetak metara, potom su domačini par puta pripretili posle prekida, a onda je na scenu stupio Nemanja Radonjić.

U 23. minutu njegova karatkeristična akcija, sa leve strane je ušao u sredinu, šutirao sa ivice kaznenog prostora, ali lopta odlazi zamalo pored stative.

Ipak, to je bila najava onoga što je usledilo u 38. minutu, kada je Nenad Krstičić osvojio loptu na sredini terena, odmah je prosledio na levu stranu ka Nemanji Radonjiću, a ovaj rutinski iskosa poslao loptu u mrežu Suduve - 2:0.

Taj pogodak Nemanje Radonjića možete da pogledate OVDE, a u prilogu su utisci navijača Crvene zvezde na Tviteru.