17:40

Neočekivani problemi za crveno-bele tokom drugog današnjeg meča na pripremama na Kipru.

crvenazvezdafk.com

Posle današnjeg trijumfa nad Atlantasom, koji je u Zvezdinu korist rešio Marko Grujić (GOLOVI OVDE), crveno-beli su večeras imali još jednu proveru na pripremama na Kipru.

Zvezdin rival bio je ruski Volgar, ali je ovaj meč trajao samo poluvreme, zbog kvara reflektora koji nije bio otklonjen u dogledno vreme.

U trenutku prekida rezultat je bio 0:0, a Crvena zvezda je nastupila u sledećem sastavu:

Supić, M. Stojanović, Pavićević, Rendulić, Anđelković, Ristić, Babunski, S. Stojanović, Plavšić, Gavrić, Sikimić.

Rusi su posle samo četiri minuta igre imali prvu priliku, kada je Rendulić pogrešio, ali golman Supić je odlično intervenisao.

Šest minuta kasnije Gavrić je iznudio slobodan udarac, koji je odlično izveo Pavićević, ali je bio zamalo neprecizan.

Devet minuta kasnije Ristić je centrirao Sikimiću koji je šutirao udarcem glavom, ali i on šalje loptu pored gola.

Do kraja poluvremena nije bilo većih prilika.

Očekivala se bolja predstava u nastavku meča, ali je usledio pomenuti kvar, pa je meč okončan rezultatom 0:0.