Zvezda na korak od plasmana, Maltežani postigli počasni gol

21:28

Posle prvog poluvremena rezultat je 1:1.

Beta/BranislavBožić/Mo

Crveno-beli gostuju Florijani, a posle prvih 45 minuta imaju ukupnih 4:1.

Boaći je u 13. minutu postigao gol za 0:1, a u nadoknadi prvog poluvremena, Frimpong je zgrešio jedanaesterac, a siguran izvođač bio je Pisani.

Podsetimo, zbog problema sa direktnim prenosom, video materijal je preuzet od klupske televizije Maltežana, stoga nema ni usporenog snimka pogodaka.

22:02

Crvena zvezda već treću godinu zaredom nije u stanju da dovede pristojnog centarhalfa, Kelhar je poslednji koji je bio u renomeu kluba. Posle će vam đavo biti kriv, Savića ne bih ni komentarisao...

Damir85
21:59

Ugasite nas fudbal ili izbacite kriminalce i neznalicr iz njega. Ovo ne lici na Zvezdu, ne znam ni zasto gledam uopste... Mi ne znamo gde se nalazimo. Covece, zna li neko nesto da uradi? Napad ocaj, odbrana se gubi protiv ovih a sta ce biti protiv jacih? Jooj, ufff. Samo da se iznervira covek i vise ne gleda nas fudbal.

sashki
21:59

Evo ovako ne znam po koji put ću ovi napisati, ali djurovski je za ovog trenera pepe i murinjo zajedno! Ova igra ama ništa se ne razlikuje od one igre sa božovićem. Znači forsiranje lopte po strani i onda pokušaj ubacivanja lopte u boksu. Ljudi moji dali ste svesni da protiv maltezana mi nemamo jedan šut na gol!!! Hvalite ovog trenera kako je došao treći u kiparskoj ligi ej!! Vi usporedjuete kiparsku ligu sa našom a tamo isti slučaj kao i u srbiji prva dva mesta se ne menjaju a treći neka se poredjaju kako hoće. A sad uporedite igru djurovskog sa ovim sad. Kod djurovskog lopta se kretala mnogo brže od noge do noge, prilike za šut se stvarale non stop a ekipama pored ovakvih kao što su maltezani smo davali po 4 gola bez da se oznojimo. Druga stvar, dovodimo preskupe igrače koji apsolutno nisu bolji kvalitet od domaćih igrača! Senić je za ovog rikardinja mesi lično! A da ne pričam o ristiću i plavsicu! Dakle jel nama poenta vraćanje dugova ili zadržavanje najboljeg tima!? Ovi sad samo guše loptu nešto u krug! Nemamo šanse protiv kazakstanaca jer ako ovim za 45 min ne umemo da sutbemo na gol šta tek očekivati tamo?

The Truth
21:54

Ovo je blagi uzas.Irtis ce biti novi Kairat.

Branislav
21:54

Al' smo jadni :-D

Maximovic
21:51

Snimatelj ko da je pijan fokus na korner zastavicu a zuma se setio da postoji tek u drugom poluvremenu :)

Old_school
21:35

Koji je ovo po redu kiks Friponga. Covek veze nema.

Maximovic
21:35

Vi ko da je kraj meca pa postigli pocasni ili vi vec znate rezultat ove utakmice na kraju ?

Al(a)din
22:07

Naravno postigli pocasni. Zna se da nemaju sanse da izbore rezultat

Maximovic
22:09

Eto dadose oni jos jedan. Inace 2:3 trenutno cak imate i crveni. Umesto da nedobijate ni zute protiv njih vi i crveni napravite i skracujete tim za naredne izazove.