Zvezda otišla u Tursku, među putnicima i povređeni Ivanić!
Utakmica u Trabzonu igra se sutra od 18.45 sati.
Povezane vesti
Fudbaleri Crvene zvezde otputovali su danas za Tursku, gde će gostovati Trabzonsporu u meču drugog kola grupe H Lige Evrope.
Trener Zvezde Miloš Milojević na ovo teško gostovanje je poveo 23 igrača, a to su:
Milan Borjan, Zoran Popović, Nikola Vasiljević, Strahinja Eraković, Marko Gobeljić, Aleksandar Dragović, Nemanja Milunović, Radovan Pankov, Milan Rodić, Irakli Azarov, Seku Sanogo, Slavoljub Srnić, Gelor Kanga, Kings Kangva, Mirko Ivanić, Veljko Nikolić, Osman Bukari, El Fardu Ben, Aleksandar Katai, Stefan Mitrović, Ibrahim Mustafa, Aleksandar Pešić i Kalifa Kulibali.
Dakle, među putnicima je i Mirko Ivanić, za koga je najavljeno da neće igrati zbog povrede, ali ostaje da se vidi kakva je zaista situacija sa njim?
Meč Crvene zvezde i Trabzonspora na programu je sutra od 18.45 sati.
U prvom kolu Lige Evrope, Zvezda je na svom terenu poražena od Monaka sa 1:0, dok je Trabzonspor u gostima poražen od Ferencvaroša sa 3:2.
0 Komentara