Zvezda pronašla nigerijski biser - Omladinci pobedili 9:0, a Afrikanac zasijao

nedelja 25.09.2022.
18:14

Ubedljiva predstava.

FK Crvena zvezda

Omladinci Crvene zvezde pobedili su ekipu Olea u prijateljskoj utakmici sa čak 9:0 na pomoćnim terenima iza juga "Marakane".

Ekipa Zorana Rendulića je i više nego ubedljivo okončala ovaj test meč i to je već nakon prvih 45 minuta pitanje pobednika bilo rešeno.

Čak pet golova završilo je u mreži Olea u prvom poluvremenu, a junak duela bio je nigerijski napadač Jusuf Fajsal koji je postigao het-trik za nepunih 45 minuta. On je jedan od momaka koje je skauting služba Crvene zvezde na nedavnoj turneji u Nigeriji uspela da primeti i dovede u Beograd gde se od tada razvija.

Pored njega, dobar meč odigrao je i Muhamed Umar koji se jednom upisao u listu strelaca, kao i Petar Graonja, Stefan Pirgić, LUka Stojsavljević i Steafn Miladinović.