20:25

Fudbaleri Crvene zvezde danas imali prvu proveru nja zlatiborskim pripremama.

crvenazvezdafk.com

Kako je i najavljeno pre par dana, prvi rival ekipi Vladana Milojevića bila je ''Reprezentacija Užica'', koja je uspela da ostane neporažena protiv kombinovanog tima aktuelnog vicešampiona Srbije.

Završeno je rezultatom 1:1, a golova nije bilo sve do 80. minuta, kada je Milan Pavkov doveo Zvezdu u vođstvo, petnaest minuta pošto je ušao u igru umesto Račića.

Ali, Zvezdino vođstvo potrajalo je samo četiri minuta, kada je Damir Kahriman kapirulirao za konačnih 1:1.

Crvena zvezda (I poluvreme): Kahriman - Stojković, Frimpong, Le Talek, Anđelković - Donald, Milijaš - Račić, Adžić, Srnić – Vučićević.

Crvena zvezda (II poluvreme): Kahriman - Stojković, Frimpong, Le Talek, Anđelković (od 68. Milošević) - Donald, Račić (od 65. Pavkov) - Milić, Luković, Ruiz - Vujaklija.

Zvezdin naredni rival na pripremama biće ekipa Rudara iz Pljevalja, a taj meč zakazan je za petak od 18 časova.