nedelja 19.05.2019.
21:01

Kruševljani bez prilike za iznenađenje.

FK Crvena zvezda

Fudbaleri Crvene zvezde ostvarili su pobedu u poslednjem kolu ovogodišnjeg izdanja Superlige Srbije pošto su porazili Napredak u Beogradu sa 3:0.

Timu iz Ljutice Bogdana je pre meča i zvanično dodeljen pehar namenjen prvaku Srbije za sezonu 2018-19.

Na današnjoj utakmici se od aktivnog igranja fudbala oprostio kapiten "Crveno-belih" Nenad Milijaš koji je prvi i pripretio na samom  početku meča.

To kao da je najavilo pogodak Dejana Joveljića u 12. minutu nakon asistencije Jirke sa desne strane.
Do kraja poluvremena nismo videli promenu rezultata, ali jesmo pravu provalu oblaka koja je naterala igrače oba tima da odu u tunel na kraću pauzu.

U drugom poluvremenu ekipa Vladana Milojevića je rutinski privela posao kraju, pa je i ubedljivo slavila golovima Jevtovića u 57. i Lorenca Ebisilija u 88. minutu susreta.