Zvezda vodi - Ko je majstor, a ko "traktor"? (TVITOVI)

sreda 20.09.2017.
17:50

Fudbaleri Crvene zvezde otišli su na odmor sa golom prednosti ali navijače brine procenat stvorenih i propuštenih prilika.

Beta/BranislavBožić/Ev

Nakon prvog poluvremena u duelu Borca i Crvene zvezde gosti vode 1:0 ali se mora priznati da je tim Vladana Milojevića morao da ima barem dva gola prednosti.

Ukoliko izuzmemo sve udarce koji su završili van okvira gola Crvena zvezda je imala barem dve stopostotne šanse koje su morale da budu realizovane što smatraju i navijači.

Vodeći gol za Zvezdu postigao je Nemanja Milić u 35. minutu udarcem u bliži ugao, a pre i posle tog pogotka Pešić i Boaći imali su "mrtve šanse" sa pet metara.

U oba navrata napadačima Crvene zvezde asistirao je Nenad Krstičić koji je i bio najzapaženiji pojedinac u gostujućem timu tokom prvog dela.