Zvezdano veče u Beogradu, fantastično drugo poluvreme za drugo mesto u grupi!

22:55

Sjajan rezultat za Crvenu zvezdu!

EPA-EFE/ANDREJ CUKIC

Prvo poluvreme nije obilovalo šansama.

Ekipa Crvene zvezde je imala inicijativu, ali je sve to bilo jalovo, pa su ubrzo Grci počeli da prete iz ozbiljnih akcija. Gerero je prvi to učinio kada je šutirao pored gola.

Detalj koji je najvredniji pomena u prvom poluvremenu jeste gol Olimpijakosa.

Semedo je strelac, gol ide na dušu Milana Borjana koji nije zatvorio prvu stativu.

Bilo je uočljivo nezadovoljstvo navijača igrom Crvene zvezde, moralo je nešto da se promeni u drugom poluvremenu i Milojević je prvo zamenio Jovančića koji ponovo nije imao svoj dan.

I onda je francuski sudija Bastijen pokazao da je lak na crvenim kartonima kada dođe u Beograd, pokazao je drugi žuti Benciji u 58. minutu što je bio veliki, ogroman podstrek fudbalerima Crvene zvezde da se oslobode i da krenu ka golu Olimpijakosa jer im je ovo bila jedinstvena šansa.

Samo pet minuta smo čekali do gola.

Dugo je trajala akcija Crvene zvezde, išla je preko Boaćija, a kada se lopta odbila do Vulića, on nije razmišljao niti jednog trenutka što se ispostavilo kao ispravno, pogodio je mrežu sjajnim udarcem za 1:1!

Crvena zvezda je nastavila sa napadima, ali je falilo dodatne energije.

Nije Olimpijakos povukao svu vojsku na svoju polovinu, imao je Kamara jedan opasan udarac kada je Borjan uspeo da odbrani.

Samo minut kasnije, Merija propušta kolosalnu šansu da donese pobedu Olimpijakosu, što mu se obilo o glavu.

I onda taj 87. minut, gol u mreži Olimpijakosa. Korner je bio, Marin ga je izveo, Milunović najviši u skoku za 2:1!

Nije to bilo sve. Ričmond Boaći je završio posao, Olimpijakos je ispraćen kući sa tri gola u mreži. Ponovo je bio korner, Zvezdin napadač je sjajno skočio za konačnih 3:1.

Zvezda je sada druga u grupi B iza Bajerna koji ima 6 bodova, Zvezda ima 3, Olimpijakos i Totenhem imaju po 1.

23:58

Bravo Zvezdo!!! Nadam se samo da ovo nije kakav interni dogovor gde ce Zvezda dobiti kuci a pustiti „braci“ u gostima.

Red to the bone
23:44

Ko li dovede ovog Van la Paru to je van svake pameti, klasično menadžerisanje

gorango
23:41

Opet losa igra. Da nije bilo tog crvenog, pitanje je sta bi uradili do kraja (nisam optimista). Valjda ce Miloju vise dunuti u glavu da moramo malo samo ofanzivnije da igramo. Pogledajte Briz danas, ubili su Reala, realno. Mi do tog crvenog opet bez sanse i suta. Ali hajde, nadamo se da ce ova noc biti prekretnica i da cemo ponovo poceti da igramo fudbal.

LyO
23:31

Vulic igracina, nadam se da ce ova pobeda doneti samopouzdanje ekipi.

Nikola RED_DEVIL
23:23

Bravooo ljubavi!

BenkovackiManitas31*
23:17

Zlata vredni bodovi. Jeste da je tek drugo kolo ali uzimajuci u obzir rezultat u Londonu i koliko je tesko uzeti 3 boda sa bilo kojim protivnikom u LS, ovo nam daje nadu da se moze prezimiti u Evropi.

neme
23:16

I omladinci iz2-1i ova tekma iz 2-1 .Kad nemas svi te gaze nemas ni za toplu vodu.A kad imas sipa sa svih strana 3000000od uefe su mala maca .Danas ce braca bratski ovo da proslave.☺😆😃

LuckyStrike
23:12

🌟♦️ daj statistiku meča 😂

mclaud kg
23:12

Drugo poluvreme je bio odlicno sa sitnim greskama,koje nas srecom nisu kostale.pobeda je upisana 3 boda.Samo da pocnemo da igramo sa dva spica bice mnogo produktivnije i efikasnije.Bravo zvezdo.

23:12

Crveni karton prestrogo dosuđen. Valbuena i još 2-3 glavna igrača Olympiakosa na klupi čitavu utakmicu. Pa Prelaz iz 2 u 1...Želim da uživam u ovoj pobedi zaista, ali meni ovo liči na bratski dogovor: Ja tebi ti meni...Daj Bože da nije tako.

biTan
03:17

Zavisi sve,ako protiv Totenhema odigramo obe x, mi idemo na 5 bodova, Totenhem 3, Olimpijakos obe gubi od Bajerna, znaci ostaje na 1 bod,a Bajern 12,sto dalje znaci da je Bajern vec prosao u cetvrtom kolu. Znaci na Marakani Mozemo da im otkinemo bodove i uzmemo makar 1,ukoliko Kovac da priliku rezervama. Tako da i ako Totenhem pobedi u petom kolu Olimpijakos , stanje na tabeli u poslednjem kolu moze biti ovakvo. Bajern 13, Zvezda 6,Totenhem 6, Olimpijakos 1. Znaci da nama u poslednjem kolu pobeda igra za prolaz dalje,mada ako Totenhem pobedi Bajern u Minhenu(sto cisto sumnjam da ce biti,znate kakvi su Nemacki klubivi pred svojima) onda ce odlucivati medjusobni susret i gol razlika.

KING OF JUNGLE♦⭐♦⭐♦⭐
07:36

Nadam se da nije, ali dupli program iz 2-1, prvo U19 pa onda i prvotimci. Posebno je čudno da gosti igraju bez 3 glavna igrača i još ds prime onakva 3 gola sa 1 kišom i 2 puta ostave protivnike same na prekidu.

Realni Arthur
23:11

Rezultat da, igra bez veze, srecni golovi, sa igracem vise, mislim da smo ovo dobili vise na srecu, i to sto su se oni povukli, znaci na 1 1 oni imaju zicer koji promasuju, i onda mi damo taj gol iz kornera, pa i taj treci . Prvi put u mom zivotu kao okoreli Zvezdas, nisam srecan, jer toliko sam ocekivao od ove utakmice, neku novu Zvezdu, vise povezaniju, vise zelje, vise intelegencije, koja fali brate uzasno. Zasto je to jedino Miloje treba da zna. Gol ponovo smo dobili preko uzasnog gobelje, brate on hitno da ide, ma dajte bre nekog omladinca ja sam 100 posto siguran da gori od njega ne moze biti. Van la para treba da se uigra, daleko je lik od neke forme. E sad Marko Marin, ja zaista ne znam koji doprinos imamo na terenu od njega, alo bre takva klasa od igraca treba da vodi tima ne tamo nesto dribla, solira ali brate, nije to dovoljno, jedino Bocko i Vulic me iznenadili pozitivno, bolje da ne pisem vise, mnogo sam nervozan! srecno ,

Bergkamp10
08:42

Kako možeš napisati to za Marina? Jedini lik koji drži loptu, trazi saigrace. On i Garsija, koji se ne plase igrati...

10:23

Nismo igrali kup utakmicu sa Metalcem iz Gornjeg Milanovca vec LS protiv Olimpijakosa. Nervozan si pa ti necu onda previse pisati. Pozdrav

23:07

Pobeda koja mi se svidja samo jer se pisu 3 boda, i sto dobijamo novac za pobedu. Igra losa generalno, cak smo i sa igracem vise mogli da primimo gol. Ipak, kad smo poceli da igramo s igracem vise, igra je bila mnogo bolja, a i moram da kazem Boaciju se igralo danas, a i Vulic je bio dobar. Po meni, ne mogu da igraju prvu, a kamoli vise od 15 minuta van la Para i Tomane. Ovako lose igrace dugo nismo imali, cak je i Ivanic bolji od la Pare. I na kraju Jovancica bih malo hladio na klupi jer on nikako ne igra, kao da se uljuljkao sto igra prvu pa se sad ni ne trudi toliko i igra katastrofalno. Sve u svemu, pobeda koja mi je bitna samo iz dva gorenavedena razloga, a lose je to sto nece odvratiti Milojevica da forsira ovu anemicnu i negledljivu igru. Prvi put da nisam osetio taj zar kad Zvezda igra, jedino su me golovi malo trgli, ali onda bi me opet uhvatila neka letargija.

RealisticChelseaFan
23:02

Da nisu dobili crveni karton, malo morgen bi smo pobedili. Lose igramo u napadu, ali bitna su 3 boda! NAPRED ZVEZDO!

Consigliere 1927
23:00

Bravo Zvezdo, tako se igra. Odlicno drugo poluvreme! Hvala ljubavi sto si me veceras ucinila tako ponosnim! Nadam se da ce Miloje malo vise forsirati ovu igru sa 2 napadaca!!!

23:00

Nije Olimpijakos Partizan da ostavi 3 najbolja igrača (Valbuena, Giljerme, Podense) na klupi kao što je Partizan ostavio Tošića, Sumu i Markovića i da pobedi zvezdu. Moraju još mnogo da vežbaju ova dva tima da dostignu nivo Partizana. Večeras smo videli da Partizan apsolutno zaslužuje da igra LŠ jer je bolji od obeju ekipa.

07:04

Koliko je tebe ⭐️ ♦️ Kad pišeš ovakve gluposti, tužan je tvoj život, ali ne brini uzećete meru nikad jačem AZ Amkaru ISperma. Marković igrač za Borac iz Ćaćka i Toške stara zamena za CR-a hahahahaha 🤦‍♂️

17:48

AZ je od vas jači za 3 klase, od ovog olimpijakosa koji igra protiv vas za 2, sudija vam pomogao i vi jedino tada možete da se javite, Tošić vas dokusurio, a Lazar se čuvao za teško gostovanje u Ivanjici.

08:15

😭😭😭😭😦😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

petar000
23:00

Cestitam na pobedi. Olimpijakos bas los u drugom poluvremenu, Zvezda malo bolja nego u prvom. Inace, igrac sa brojem 5 kod Grka je bio najbolji igrac Zvezde veceras. Ako se pogleda, sva tri Zvezdina gola su njegova, kod prvog lose ispucavva, pa masi blok, kod preostala dva njegovi igraci glavom daju golove pored njega a da covek nije skocio, plus sto je promasio sansu utakmice pre Zvezdinog drugog gola. Znaci, pobeda zasluzena, mislim da bi ih Zvezda okrenula i bez iskljucenja, koje je veoma problematicno, ali ovaj igrac mi je bas upao u oko.