Zvezdin "poker" u Novom Mestu!

subota 20.06.2015.
20:23

Fudbaleri Crvene zvezde upisali su drugi trijumf na pripremama u Sloveniji, pošto su u Novom Mestu u subotu savladali Krku uz četiri data gola. U timu su tokom drugog dela bili povratnici Katai i Parker.

crvenazvezdafk.com

Vicešampion Srbije ostvario je drugu ubedljivu pobedu u sklopu priprema za nastupajuću sezonu. Nakon trijumfa nad Slovenj Gradecom crveno-beli su u Novom Mestu bili bolji od Krke.

Izabranici Miodraga Grofa Božovića savladali su Krku rezultatom 4:0 (1:0) a trener crveno-belih koristio je dve postave u prvom i drugom delu susreta.

Crvena zvezda
- Kahriman, Cvetković, Pavićević, Rendulić, Anđelković, Ahčin, Risić, Stojanović, Živković, Gavrić i Orlandić

Domaćin današnje utakmice bolje je otvorio meč i stvorio dve prilike za pet minuta igre ali je onda Zvezda preuzela inicijativu i kontrolu nad igrom.

Vodeći pogodak za crveno-bele postigao je Nenad Gavrić u 12. minutu nakon asistencije desnog beka Cvetkovića. Prvu veliku priliku nakon vodećeg gola crveno-beli su stvorili tek u 44. minutu kada je Orlandić asistirao Ristiću a ovaj zaobišao golmana i pogodio stativu.

U drugom delu susreta za crveno-bele su igrali Vićić, Iličić, Marinković, Mbođ, Đorđević, Stojković, Avramovski, Katai, Jovović, Parker i Jović.

Minut igre u drugom poluvremenu bio je potreban Danijelu Avramovskom da napravi solo prodor i pogodi protivničku mrežu.

Treći i četvrti gol Crvena zvezda je postigla udracima Luke Jovića i Aleksandra Kataija sa bele tačke čime je kompletiran još jedan ubedljiv trijumf crveno-belih.