Zvezdin sastav za Bačku - Povratak ''otpisanih''!
Autor: Darko Mitrović
subota 02.12.2017.
12:09
Izvor: Sportske.net
Sat vremena pre početka utakmice u Bačkoj Palanci, Crvena zvezda objavila svoju startnu postavu.

Beta/Saša Đorđević/Ev
Povezane vesti
Dvadeseto kolo Superlige otvoriće duel Bačke i Crvene zvezde koji počinje u 13 časova, a kako se i očekivalo, gosti će u ovu utakmicu ući u izmenjenom sastavu.
Najviše pažnje u Zvezdinoj startnoj postavi privlače golman Damir Kahriman i levi bek Dušan Anđelković, koji su u najvećem delu jeseni bili u drugom, da ne kažemo i u trećem planu.
Najviše pažnje u Zvezdinoj startnoj postavi privlače golman Damir Kahriman i levi bek Dušan Anđelković, koji su u najvećem delu jeseni bili u drugom, da ne kažemo i u trećem planu.
Prvog golmana Borjana danas nema ni na klupi, dok će standardnilevi bek Milan Rodić biti u ulozi rezerviste.
Takođe, kako je i najavljeno, nema povređenog Krstičića, ali niGelora Kange koji nije u konkurenciji za sastav protiv Bačke.
U prilogu pogledajte Zvezdinu kompletnu postavu, kao i imena igračana klupi za rezerve.
-
Startna postava Crvene zvezde protiv Bačke:
— FK Crvena zvezda (@crvenazvezdafk) December 2, 2017
Kahriman, Stojković, Savić, Le Talek, Gobeljić, Anđelković, Donald, Milić, Srnić, Pešić, Boaći.
Na klupi su: Supić, Babić, Rodić, Račić, Jovičić, Milijaš, Adžić. #fkcz #bačczv
0 Komentara