utorak 28.07.2020.
20:46

Zvezda savladala i Borac iz Banjaluke.

Pedja Milosavljevic / STARSPORT

Ekipa Crvene zvezde je uspela da savlada Borac iz Banjaluke sa ubedljivih 3:0 u generalnoj probi pred početak prvenstva Super lige Srbije.

Dejan Stanković može da bude prezadovoljan igrom svog tima, posebno prvotimaca koji su stvarali šanse i koristili ih.

Spiridonović je od starta pokazao da je spreman za ovu utakmicu i da ulazi u sjajnu formu kada je Zvezdi možda i najpotrebnije.

On je imao šansu u 9. minutu kada je golman gostiju Pavlović uspeo da odbrani njegov udarac.

Borac se sasvim dobro branio početkom ove utakmice, ali je kapitulirao u 16. minutu, strelac je bio upravo Spiridonović nakon sjajne akcije Crvene zvezde.

Imao je i Katai jedan pokušaj, da bi na drugoj strani Ziljkić i Vranješ dobro kombinovali, ali bez uspeha po njihov tim, lopta je otišla pored gola golmana Borjana.

Katai je nakon toga imao novi udarac, a do kraja poluvremena po jedan pokušaj na obe strane, Zakarić na jednoj i Rodić na drugoj, ali bez promene rezultata, ostalo je 1:0.

Baner 3

Već u 54. minutu sjajan gol u mreži Borca iz Banjaluke. Odlična akcija Crvene zvezde, Nikolić postiže evrogol za 2:0.

U 75. minutu Dejan Stanković izvodi većinu prvotimaca, Gavrić je predvodio rezerviste, imao je i jedan sjajan udarac, da bi u 88. minutu sve bilo rešeno.

Tada je Radulović uspeo da pogodi, lobovao je Pavlovića za konačnih 3:0.