23:23

Meč obeležio sjajni Roman Jaremčuk.

EPA-EFE/STEPHANIE LECOCQ

Crvenu zvezdu narednog četvrtka očekuje novi evropski izazov, u Beograd stiže Gent.

Belgijanci su napravili sjajnu uvertiru pred susret trećeg kola Lige Evrope u Beogradu pošto su večeras slavili protiv Beverena sa čak 4:1 i to kao gost.

Gent je prekinuo neugodan niz u domaćem šampionatu najviše zahvaljujući fantastičnom Romanu Jaremčuku koji je postigao čak tri gola u prvih 45 minuta.

Ukrajinac je postigao još jedan sjajan gol, međutim on je poništen zbog igranja rukom u začetku akcije.

Pre njega, videli smo pogodak Dorša koji se ispravio za prethodno promašen penal, a jedini gol za domaću ekipu delo je Sinanija u drugom poluvremenu.