Blamiranje Niksa se nastavlja!

Autor: Boris Jovanović
subota 10.01.2015.
21:48

Njujork izgubio i 15. meč u nizu. Šarlot se prošetao kroz Medison Skver Garden, dobili sa 110:82 očajnog domaćina.

Beta/AP Photo/Frank Franklin II

Navijači Njujorka su izgubili svaku nadu, u prošloj utakmici su kesama na glavi pokazali šta misle o ljubimcima, a desetkovani Niksi su se opet obrukali.

Oni su ranije ove sezone savladali Hornetse, ali je Šarlot sada lako dobio meč. Gosti iz Severne Karoline su brzo završili posao, Kemba Voker je ubacio 28 poena, i to za tri četvrtine.

Bizmark Bijombo je sa 14 poena postavio lični rekord, imao je 12 skokova, drugu četvrtinu su gosti dobili sa 41:13.

Njujork je u najdužoj seriji poraza ikada, mnogi kažu da je ovo i najgori tim Niksa u istoriji. Poslednji su na tabeli imaju skor 5-35. Na kraju mogu i da budu zadovoljni jer su izbegli pravi potop u poslednjoj četvrtini koju su dobili sa 17 razlike.