Bogdan se oprostio od 'Fener Arene' i poslao poruku pred osminu finala!

Autor: Mihajlo Vidojević
petak 08.09.2017.
15:34
Izvor: Sportske.net

Prva zvezda košarkaške reprezentacije Srbije Bogdan Bogdanović oglasio se uoči početka eliminacione faze Evropskog prvenstva.

fiba.basketball
fiba.basketball

Povezane vesti

Košarkaška reprezentacija Srbije završila je kao prva na tabeli grupnu fazu takmičenja na EuroBasketu, a to znači da će u osmini finala imati nešto slabijeg rivala.

"Orlovi" se danas sele iz azijskog dela Istanbula i odlaze u evropski gde će u narednih deset dana biti odigrane sve utakmice završnog dela šampionata.

Najbolji pojedinac u redovima našeg nacionalnog tima Bogdan Bogdanović iskoristio je priliku da nakon završetka grupne faze takmičenja pošalje poruku svojim pratiocima na "Instagramu" ali i svim ostalim ljubiteljima košarke.

"Nakon skora 4-1 u grupnoj fazi vreme je za 'pobedi ili idi kući' utakmice. Jedva čekam! Nedostajaće mi 'Ulker Arena'", napisao je Bogdanović.

Bogdan Bogdanović je Srbiju predvodio do prvog mesta u Grupi D što potvrđuju i njegovi statistički parametri, a priliku da ponovo dokaže svoj kvalitet imaće već u nedelju.

Naredni protivnik "Orlova" biće selekcija Mađarske koja je sa dve pobede u Grupi C uspela da se izbori za plasman u osminu finala.

After the 4-1 group phase, it's time for win or go home games!😤Can't wait! #thirsty I will miss my @ulkersportsarena 🤗☺️

A post shared by Bogdan Bogdanovic (@bogdan.bogdanovic13) on Sep 8, 2017 at 4:56am PDT

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke