subota 02.04.2016.
21:52

Nekadašnji Partizanovci večeras su bili na suprotnim stranama.

BETAPHOTO/IGOR KUPLJENIK/EV

U francuskoj LNB ligi, ovog vikenda igraju se utakmice 27. kola, a ekipa Vujoševićevog Limoža je na svom terenu dočekala ekipu Antiba, čije boje brani bivši plej Partizana Boris Dalo.

Ovaj susret imao je ogromnu važnost za Limož, koji juri plasman u plej-of, a Vujoševićev tim je uspeo da upiše novu pobedu, i to ubedljivu, rezultatom 83:66.

Posle prve četvrtine koja je pripala gostima (18:14), Limož je u drugoj zaigrao mnogo bolje i na poluvreme otišao sa dvocifrenom prednošću (37:27).

Tokom treće deonice, ekipa Antiba je uspela da uhvati priključak, prišli su na četiri poena zaostatka, ali je u poslednjih deset minuta Limož pojačao ritam i konačno slomio otpor gostiju.

Bungu-Kolo sa 23 i Bo Mekejleb sa 22 poena predvodili su ekipu Limoža do 14. pobede u LNB ligi ove sezone, a Leo Vesterman je meč okončao sa sedam postignutih poena.

Antib je predvodio King sa 16 poena, dok je pomenuti Boris Dalo bio potpuno nemoćan protiv bivšeg trenera. Nije postigao nijedan poen, uz šut iz igre 0/3.