23:14
Izvor: Beta

Barsa ubedljivo gubila protiv Efesa, a onda je usledilo čudo!

Epa/Georgia Panagopoulou

Košarkaši Barselone pobedili su večeras na svom terenu Efes sa 80:65 (23:29, 16:21, 20:7, 21:8), u utakmici 15. kola Evrolige.

Ekipa Svetislava Pešića upisala je osmu pobedu od početka sezone, dok Efes sada ima devet pobeda i šest poraza.

Barselona je u drugoj četvrtini imala zaostatak od 17 poena, na poluvremenu je bilo 50:39 za Efes, ali je domaći tim u nastavku preokrenuo meč i stigao do trijumfa.

Najefikasniji u pobedničkom timu bio je Pjer Oriola sa 14 poena, dok su po 13 ubacili Kris Singlton i Kevin Serafan. Na drugoj strani, Brok Motum je postigao 13 poena, a Vasilije Micić dva poena manje.

Barselona u narednom kolu dočekuje Darušafaku, a Efes ekipu Bajerna.