Grčka - PAO ubedljiv na gostovanju, novajlija pokazao da će biti ogromno pojačanje

ponedeljak 14.01.2019.
22:37

"Zeleni" su nastavili da nižu pobede u grčkom šampionatu, raduje sjajan debi novog pojačanja.

screenshot - twitter.com

Košarkaši Panatinaikosa slavili su na gostovanju protiv Kimija rezultatom 62:87.

Domaćin se držao samo u prvih 10 minuta, PAO je u drugom kvartalu stekao 11 poena prednosti, meč su prelomili u trećoj četvrtini, u kojoj su stekli 28 poena viška.

Ubedljivo najefikasniji bio je novajlija Šon Kilpatrik.

Amerikanac je nedavno stigao u Atinu, a na svom debiju upisao je 20 poena za 23 minuta, šutirao je 4/7 za tri, 3/4 za dva i 2/2 sa linije penala, upisao je i tri skoka, kao i dve ukradene lopte i jednu asistenciju.

On je bio i jedini dvocifren, dokazao je već na startu sjajni bek da će biti veliko pojačanje za ekipu Rika Pitina.