Gudurić ima ponudu od 2.500.000 godišnje?

Autor: Nemanja Janošev
subota 31.05.2025.
15:42
Izvor: Sportske.net

Srpski bek na radaru "manekena".

2024 Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©
2024 Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Povezane vesti

Srpski košarkaš Marko Gudurić navodno ima unosnu ponudu Armanija iz Milana.

Glavni igrač za Fenerbahče u samoj finalnoj utakmici Fajnal-fora Evrolige što je krunisao podizanjem trofeja prvaka Evrope, neće lako ostati u Istanbulu. 

Nekoliko evroligaša je zainteresovano za njega, među kojima je i Crvena zvezda, ali prednjači Armani, saznaje "Sport klub".

Reč je o cifri od preko 2.500.000 evra na godišnjem nivou što Fenerbahče u ovom trenutku ne bi platio. Srpski reprezentativac je i dalje pod ugovorom sa timom iz Istanbula, te bi u slučaju bilo kakvog potpisa za drugi klub, isti morao da plati obeštećenje Fenerbahčeu. Kroz medije se takođe provlači i trogodišnji ugovor koji italijanski tim nudi.

Marko Gudurić je ove sezone prosečno beležio 10.9 poena po utakmici, a osim kratkog boravka u Memfisu, za Fenerbahče nastupa od 2017. godine.

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke