Hiljadu stepeni u "Pioniru", sramno ponašanje navijača Partizana i vođstvo crno-belih! (TVITOVI)

sreda 12.06.2019.
19:55

Šta se sve dešavalo tokom prvog dela susreta Partizana i Crvene zvezde?

BETAPHOTO/ABA liga/Crvena zvezda mts/DS

Nakon prvog dela igre Partizan vodi protiv Crvene zvezde mts u drugoj utakmici finala plej-ofa Super lige Srbije rezultatom 36:29.

Tvrdo od samog starta utakmice, i jedni i drugi su se usredsredili na odbranu koliko su to mogli jer je na parketu bila neverovatna vrućina.

Partizan je prvi stekao veliku prednost i to serijom od 8:0 kada je nesportski faul napravio Filip Čović, odlični su bili Jankovići, a obe ekipe su tražile pogodak za tri poena.

Partizan je prvu deonicu rešio u svoju korist rezultatom 17:9, a u nastavku Zvezda bolje kreće i serijom od 4:0 uspeva da se vrati u život.

Bilo je i samo -2 za Crvenu zvezdu, a onda nova serija Partizana koji je stigao do +10.

U jednom trenutku su obe ekipe promašile čak dvadeset trojki, bilo je 0/20, ali je kasnije ta serija prekinuta.

Gledali smo penal završnicu iz koje je profitirala Crvena zvezda, pa je Partizan na 7 razlike pred početak drugog poluvremena.

Baš kao i u prvom susretu kada smo videli neprimereno ponašanje navijača Crvene zvezde, takav je slučaj bio i sa navijačima Partizana koji su večeras doneli vence u halu čime su iskazali mržnju prema protivničkim navijačima i klubu.