nedelja 25.02.2018.
21:28

Ekipa Šarlot Hornetsa lako je slavila na svom parketu protiv čete Stena Van Gandija.

Beta/AP Photo/Bob Leverone

"Stršljenovi" su slavili sa 114-98, a konačan rezulata i ne oslikava najbolje dominaciju koju je domaćin imao na ovoj utakmici.

Šarlot je dobio prvi kvartal sa 32-19, da bi do poluvremena stekao i 24 poena viška. Pred kraj druge deonice bilo je i 30 poena prednosti za domaćina.

U trećoj četvrtini su Hornetsi lako održavali veliku prednost, da bi u poslednjih 12 minuta ušli sa nedostižnih 25 poena suficita.

U poslednjoj deonici je razlika u korist domaćina dostigla i 32 poena razlike, da bi Detroit pred sam kraj uspeo da smanji zaostatak i upristoji poraz.

U pobedničkom sastavu istakli su se Kemba Voker i Dvajt Hauard (12sk) sa po 17 poena, pratili su ih Batum sa 15, Kaminski i Zeler sa po 13, kao i Lemb sa 11 i Karter-Viljams sa 10 poena.

Kod Pistonsa 20 poena Blejka Grifina, po 14 su dodali Dramond (14sk) i Redži Bulok, 13 je upisao Iš Smit, dok je 12 dodao Dvajt Bajks.