nedelja 17.03.2019.
20:47

Ekipa sa Floride izvojevala je bitan trijumf pred svojim navijačima.

Beta/AP Photo/Wilfredo Lee

Košarkaši Majami Hita slavili su na svom parketu protiv Šarlot Hornetsa rezultatom 93:75.

Gotovo evropski rezultat govori dosta o tome koliko je utakmica bila bitna za obe ekipe, ali je Majami još jednom pokazao da zaslužuje da se nađe u doigravanju.

Tesno je bilo od samog starta, gosti su dobili prvu deonicu sa 19:20.

U istom ritmu se igralo i u nastavku, a Majami je do poluvremena uspeo da poravna rezultat.

Tvrdo i borbeno na obe strane i u trećem kvartalu, kada su domaći košarkaši uspeli da steknu svega pola koša viška pred poslednjih 12 minuta.

A onda, uspevaju puleni Erika Spolstre da slome rivala, prednost "Vreline" je rasla iz minuta u minut, da bi košarkaši Majamija na kraju upisali jedan od najbitnijih trijumfa ove sezone.