Novi poraz CSKA, Real bolji od Olimpijakosa

četvrtak 12.12.2019.
23:36

Pobede Makabija i Reala.

Epa/Juan Carlos Hidalgo

Makabi je naneo novi poraz ekipi CSKA iz Moskve koja odavno nije imala slabiju sezonu nakon 13 kola. U Tel Avivu je bilo 90:80 nakon preokreta koji se desio u drugom poluvremenu.

Gosti su imali +14 u drugoj, odnosno +11 u trećoj četvrtini, ali su sve prokockali vrlo lako nakon serije domaćih od 13:0.

Skoti Vilbekin najefikasniji sa 22 poena, Hanter je dodao 20. Majk Džejms je kod gostiju imao 22 poena, ali i loš šut iz igre, 5/17.

Ekipa Real Madrida je uspela da savlada Olimpijakos sa 93:77. Od starta su domaći nametnuli svoj ritam, dobili prvu četvrtinu sa 11 poena razlike, a sve su rešili u trećoj deonici.

U poslednju četvrtinu su ušli sa 24 poena razlike, sve je već tada bilo jasno i Olimpijakos je uspeo samo da to ublaži.

Kozer je imao 18 poena, a Rendolf i Kampaco su imali po 15. Čeri i Vezenkov su imali po 12 poena. Milutinov 6 poena.