Partizanova serija 14:0 obeležila prvo poluvreme, Bajić besneo na tajm-autima!
Jam Madar pokrenuo crno-bele, odličan i Ledej.

Povezane vesti
Završeno je prvo poluvreme utakmice 23. kola AdmiralBet ABA lige, Partizan vodi protiv Igokee rezultatom 39:28.
Prvu četvrtinu obeležio je nekadašnji centar Partizana, sada košarkaš Igokee Nikola Tanasković. On je u prvih deset minuta dominirao protiv Partizanovih centara, pogodio je pet šuteva iz isto toliko pokušaja za dva poena, realizovao je i dva slobodna bacanja i najviše zahvaljujući njemu Igokea je povela sa 20:12.
Na drugoj strani, Avramovića nije služio šut, kao ni Pantera iako je Amerikanac pogodio jednu trojku, a ulaskom Jama Madara crno-beli su dobili novu energiju u odbrani. Raspoložen je Izraelac bio i u napadu i njegovim poenima Partizan je početkom druge deonice prišao na dva poena zaostatka - 24:22.
Usledio je tajm-aut gostiju, trener Bajić se prilično oštro obrta tio svojim igračima, ali to nije donelo pravi efekat gostima, jer je posle tog tajm-auta Ledej trojkom doveo Partizan u vođstvo - 25:24.
Tu se crno-beli nisu zaustavili, potpuno su preuzeli kontrolu dešavanja na terenu i u narednih par minuta stigli do vođstva od 32:24. Igokea je početkom druge četvrtine vodila sa 24:18, a Partizan je onda za nešto više od šest minuta napravio seriju 14:0!
I konačno, ovu seriju je na nešto više od dva minuta pre kraja prvog poluvremena prekinuo Tanasković koji je smanjio na 32:26.
0 Komentara