Poluvreme - Dok je sticao prednost nad Trentom, Partizan dobio rivala u četvrtfinalu!

sreda 04.03.2020.
21:42

Biće zanimljivo.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/EV

Posle prvog poluvremena meča 6. kola TOP 16 faze Evrokupa u Beogradu, košarkaši Partizana vode protiv Trenta rezultatom 45:39.

Pred oko 10 hiljada navijača u Areni, "crno-beli" su silovito krenuli serijom 12:3, te su sredinom prve četvrtine stekli i dvocifrenu prednost.

Ipak, brzo su košarkaši Trenta okrenuli rezultat u svoj korist na kraju prve deonice, ali je Partizan sigurnom igrom u nastavku obezbedio vođstvo od deset poena razlike sve do poslednjeg minuta kada su Italijani smanjili na "minus 6" - 45:39.

Partizan je već obezbedio prvo mesto u Grupi E, pa će u četvrtfinalu igrati protiv drugoplasirane ekipe iz Grupe G.

To je Uniks, koji je večeras kao gost izgubio od Monaka sa 60:85 (11:27, 15:17, 9:25, 25:16).