Poluvreme - Ide kako treba po Zvezdu! (TVITOVI)

19:49

Dobra Zvezda, čekamo drugih 20 minuta.

Starsport
Starsport

Crvena zvezda mts igra meč drugog kola Evrolige protiv Baskonije, a  na poluvremenu vodi sa 36:31.

Sjajno je počela Zvezda trojkom Lojda i dvojkom Marka Simonovića, ali je Polonara vrlo brzo vratio goste u igru, praktično sam je izjednačio na 9:9.

Nakon trojke Rita i dvojke Voldena, a potom i nove trojke Dobrića, ekipa Crvene zvezde je povela sa 19:11.

Odlična prva četvrtina Crvene zvezde mts je završena poenima Lengstona Hola uz zvuk sirene.

Dobro su gosti počeli drugu četvrtinu, prišli su na 25:23 nakon poena Henrija, ali su usledile dve trojke Crvene zvezde mts preko Lojda i Voldena.

Nakon trojke Lengstona Hola Crvena zvezda je ponovo bila na +7, a rezultat 36:29 nije ostao do kraja četvrtine, pošto je Polonara pogodio

Lojd ima 8 poena, Volden 7, Hol 5. Na drugoj strani Polonara 9 poena.