Poluvreme - Loš Partizan gubi u Parizu, ima li snage za preokret? (TVITOVI)

utorak 19.01.2021.
21:35

"Crno-beli" u zaostatku posle prvih 20 minuta.

KK Partizan Twitter

Na poluvremenu utakmice drugog kola TOP 16 faze Evrokupa u Parizu, košarkaši Partizana gube od Metropolitansa rezultatom 38:30.

Ekipa Saša Filipovskog je veoma loše započela meč što je omogućilo francuskoj ekipi da krajem prve deonice stigne i do dvocifrene prednosti.

Metropoliten je nastavio u sličnom ritmu i u drugoj četvrtini, veoma raspoložen bio je Halilović koji je postigao devet poena u prvoj četvrtini, u Partizanu istakli su se Miler-Mekintajer, Tomas i Zagorac sa po sedam poena, pa je to i pomoglo gostima da smanje zaostatak na ipak dostižnih poena razlike.

Ono što može da raduje navijače jeste povratak Ognjena Jaramaza na parket posle povrede u Čačku za koju se mislilo da je teže prirode.

Partizan se nakon prvih 20 minuta nalazi u neugodnoj situaciji, može li do preokreta i konačno trijumfa koji bi umnogome značio u daljem nastavku evropskog takmičenja?