POLUVREME - Rovovska bitka u Monte Karlu, Zvezda na "minus 7"!

petak 04.11.2022.
21:48

Odličan početak, a onda je usledio pad u igri...

KK Crvena zvezda

Košarkaši Crvene zvezde gube na poluvremenu šestog kola Evrolige od Monaka u Monte Karlu rezultatom 38:31.

"Crveno-beli" su od samog početka meča bili ravnopravni sa rivalom koji je u utakmicu ušao kao veliki favorit.

Beogradski tim je pokrenuo Bentil, a trojke Nedovića i Markovića dovele su ekipu Vladimira Jovanovića i do vođstva od 19:17 nakon prvih deset minuta igre.

Usledila je potom veoma tvrda druga četvrtina, Zvezda je na početku imala tri poena prednosti, ali je Monako poenima Motiejunasa, te Dijala i Lojda uspeo da povrati prednost.

Trojka Bentila približila je goste svom rivalu, međutim ekipa Saše Obradovića će u drugo poluvreme ući sa sedam poena prednosti zahvaljujući poenima Lojda i Džejmsa.

Zvezda nakon odličnog početka meča kao da je izgubila snage, videćemo hoće li u nastavku uspeti da se približi Monaku i možda susret uvede makar u neizvesnu završnicu...