Poluvreme - Zvezda je umorna, samo 14 poena za četvrtinu!

ponedeljak 31.05.2021.
18:39

Lagano vođstvo Zvezde, ima li razloga za brigu?

KK Crvena zvezda mts

U okviru prve utakmice četvrtfinala Super lige Srbije između Crvene zvezde i Zlatibora, ekipa Dejana Radonjića na poluvremenu vodi veoma ubedljivo u dvorani "Aleksandar Nikolić" rezultatom 43:28.

Crvena zvezda je od starta krenula neumoljivo, gosti su imali samo dva poena u prvih pet minuta, bilo je 14:2, a nakon trojke Duopa Rita bilo je i 21:3.

Čabrilo i Kutlešić su donekle smanjili zaostatak, a Zvezda je na prvi mali odmor otišla uz prednost od 29:12.

Zlatibor je pokazao zube početkom druge deonice. Uspeli su da odigraju dobru odbranu, dozvolili Zvezdi samo poen u prva 4 minuta, pa su smanjili u jednom trenutku na 30:20.

Nakon trojke Protića bilo je i 36:26, ali bliže od toga gosti nisu mogli, Zvezda je otišla na veliki odmor sa 15 poena viška.

Lendri Noko ima 8 poena, 6 ima Aleksa Uskoković. Kod protivnika 7 poena Protića, 6 Kutlešića.