Radonjić: "Bilo je teško sa šutom 2/17 za tri"

utorak 20.12.2016.
23:14

Trener košarkaša Crvene zvezde mt:s Dejan Radonjić smatra da su njegovi izabranici poraženi u Pireju zbog jako slabe igre u odbrani i očajnim procentima u šutu za tri poena.

Sportske.net/ALTAIStudio/NikolaKrstić

Košarkaši Crvene zvezde mt:s upisali su osmi poraz u Evroligi na gostovanju ekipi Olimpijakosa, a trener Dejan Radonjić smatra da su uzroci neuspeha loša igra u odbrani i očajan učinak u šutu za tri poena.

"Čestitke Olimpijakosu na pobedi. Loše smo igrali odbranu u prvom poluvremenu, a imali smo i problema sa ofanzivnim skokom u prvoj četvrtini" rekao je Radonjić.

Olimpijakos je slavio rezultatom 73:65 i tako naneo osmi poraz Crvenoj zvezdi mt:s.

"Oni su u prvom poluvremenu dali dosta lakih poena, dosta trojki. U nastavku smo zaigrali bolje u odbrani ali sa šutom 2/17 za tri poena, bilo je teško" zaključio je Radonjić.

Narednu utakmicu u Evroligi crveno-beli igraju u četvrtak, 22. decembra, protiv Real Madrida.