ponedeljak 09.12.2019.
20:20

Nova pobeda Anadolu Efesa u turskoj Superligi.

EPA-EFE/JOHN ANDREOU

Jedanaesto kolo šampionata Turske kompletirano je večerašnjom utakmicom između Afjona i Efesa.

Favorizovani gosti su trijumfovali rezultatom 88:84 i ponovo se izdvojili na vrhu tabele, sa samo jednim porazom od početka sezone.

Odličnu partiju je prikazao naš reprezentativac Vasilije Micić, koji je meč završio sa 22 poena, sedam asistencija i dva skoka. Što je još važnije, većinu ovih poena, čak 15, Micić je postigao u poslednjoj deonici, kada se rezultat ''lomio''.

Takođe, fenomenalno prvo poluvreme odigrao je Rodrig Bobua, koji je u prvih 20 minuta upisao čak 28 poena, i to bez promašaja! Bobua je u drugom poluvremenu dodao još samo tri poena i stigao do brojke od ukupno 31 poena u ovoj utakmici.