Sloga ide u ABA 2 ligu!
Ubedljiva pobeda za potvrdu velikog uspeha.

Povezane vesti
Zvezda napada 10. titulu u nizu od polufinala, Partizan kreće sa iste tačke
Titula AdmiralBet KLS ostaje u Vojvodini, ali ne i u Novom Sadu
Pešić: "KLS da preraste u profesionalnu, bez stranaca... Bez pravog sistema neće biti rezultata"
ZVANIČNO - Vojvodina promenila trenera pred Kup Radivoja Koraća!
Košarkaški Sloge pobedili su večeras u Kraljevu ekipu Novog Pazara sa 97:75 (17:14, 29:17, 27:18, 24:26), u utakmici 30. kola AdmiralBet Košarkaške lige Srbije (KLS).
Meč poslednjeg kola regularnog dela sezone u Novoj hali sportova pratilo je više od 2.000 gledalaca, a domaćina su do trijumfa predvodili Đorđe Simeunović sa 17 koševa i šest skokova i Stefan Matović sa 16 koševa i osam skokova.
Zapaženi kod Kraljevčana bio je i Nikola Kostić sa 15 koševa, kao i Stevan Karapandžić i Jovan Stamenić sa po 13 koševa, s tim što je Karapandžić dodao osam asistencija i šest skokova.
Bolji od ostalih u redovima Pazaraca bili su Nemanja Nikolić sa 18 poena, sedam asistencija i šest uhvaćenih lopti, Altin Islamović sa 13 poena i sedam skokova i Enis Đulović sa 12 poena.
Sloga je zauzela drugo mesto sa 20 pobeda i 10 poraza, čime je obezbedila nastup u ABA 2 ligi sledeće sezone, kao i učešće u plej-ofu AdmiralBet KLS, dok je Novi Pazar osmi sa po 15 pobeda i poraza.
0 Komentara