Šou na klupi Olimpijakosa! Kako je ljutitom Milutinovu saigrač vratio osmeh na lice...
Autor: Darko Mitrović
nedelja 23.12.2018.
21:29
Izvor: Sportske.net
Srpski centar bio revoltiran odlukom sudije, jedva su ga smirili, ali sve se završilo osmesima i zagrljajem na klupi.

Epa/Maxim Shipenkov
Povezane vesti
Ekipa Olimpijakosa danas je ubedljivo savladala Peristeri (92-69) u 10. kolu šampionata Grčke, ali tokom prvog poluvremena situacija na parketu bila je znatno drugačija.
Favorizovani domaćin loše je ušao u meč, a kada je tokom druge četvrtine pri rezultatu 33-19 za Peristeri dosuđen prekršaj Nikoli Milutinovu, usledila je burna reakcija nervoznog srpskog centra.
Naravno, odmah je izašao iz igre, ali i po odlasku na klupu je imao ljutite reakcije, udarao je i u reklame.
Ali, kada se malo smirio, njegov saigrač Kostas Papanikolau potrudio se da mu popravi raspoloženje, pokušavajući da ga - poljubi na klupi za rezerve. Njegova ''upornost'' nasmejala je Milutinova koji je izbegao ovaj poljubac, ali ne i prijateljski zagrljaj.
Inače, Milutinov je ovaj meč završio sa devet poena, uz po jedan skok i asistenciju.
--
1 Komentara
NOTHING ELSE MATTERS
Susov polubrat:-D