Top 10 Evrolige - Tu su zvezdaši i Teo!
Najbolji potez u režiji crveno-belog pleja.
Povezane vesti
Barsa neće žaliti novce za Rajta, Španci otkrili kakve uslove mu nude
Biberović otkrio kako je Željko ukrotio njegov individualizam: "Za mene je košarka bila daj 20 poena i vrati se kući"
Osman "ukrao šou" Bongi za MVP titulu 31. kola Evrolige
Atamanovo "doziranje" Lesora, Francuz zbog Zvezde preskače derbi
Iza nas je 19. kolo Evrolige. U njemu su pobede zabeležili srpski "večiti" rivali Crvena zvezda i Partizan.
Crveno-beli su u četvrtak u "Pioniru" savladali Monako, da bi dan kasnije bili uspešni i crno-beli koji su slavili protiv španske Baskonije.
Evroliga je objavila najboljih 10 poteza u ovom kolu, a među njima su dve Zvezdine akcije.
Na desetoj poziciji je ukradena lopta Luke Vildoze, sjajan dribling i asistencija za Ognjena Dobrića koji je položio loptu u koš, dok su dve pozicije bolje plasirani asistent Stefan Marković i Filip Petrušev koji je silovito zakucao loptu u koš.
Između dve akcije košarkaša Zvezde mesto je našao Miloš Teodosić koji je sjajno asistirao klupskom drugu iz Virtusa Žaiteu za zakucavanje protiv Olimpijakosa. Najbolji potez izveo Olimpijakosov bek Tomas Vokap koji je posle sjajnog prodora zakucao na istom meču.
0 Komentara