Trinkijeri: ''Malo smo se više mučili nego što je trebalo''

Izvor: Beta

Poslednja četvrtina popravila utisak.

ABA liga/Partizan NIS

Trener košarkaša Partizana Andrea Trinkijeri rekao je da se njegova ekipa na današnjem meču protiv Slobode mučila malo više nego što je trebalo.

"Čestitam Slobodi na dobroj, tvrdoj partiji. Mi smo dobro počeli, onda smo izgubili koncentraciju u odbrani i napadu što nas je koštalo dve i po četvrtine.

Malo smo se više mučili nego što je trebalo, ali na kraju smo pronašli petorku koja je igrala efikasno u odbrani i poslednjih 12-14 minuta smo igrali onako kako je trebalo celu utakmicu", rekao je Trinkijeri.

Košarkaši Partizana pobedili su danas Slobodu u gostima sa 84:62, u utakmici petog kola Superlige Srbije.

"Mislim da smo dobro počeli meč, kako treba, kako smo se dogovorili, ali smo opet u nekim situacijama dozvoljavali Slobodi da se razigra u napadu i možda zbog toga izgleda da je utakmica bila teža.

Oni su igrali jako i bili spremi, ali mi smo na kraju sa nekoliko dobri odbrana i kontranapada iskontrolisali utakmicu i na kraju zasluženo pobedili", rekao je košarkaš crno-belih Aleksej Nikolić.