Trinkijeri oduševljen Virtusom, evo šta je poručio navijačima Partizana!

Autor: Ivan Cvetković
utorak 07.01.2020.
13:29
Izvor: Sportske.net, KK Partizan

"Crno-bele" čeka prvi evropski izazov u 2020. godini.

BETAPHOTO/ABA liga/Buducnost VOLI/DS
BETAPHOTO/ABA liga/Buducnost VOLI/DS

Povezane vesti

U prvoj utakmici Top 16 faze Evrokupa, košarkaši Partizana će sutra u "Štark Areni" dočekati Virtus iz Bolonje.

Trener "crno-belih" Andrea Trinkijeri je sa oduševljenjem pričao o narednom rivalu.

"Rival je fantastičan. Ima tu mnogo priča Virtus - Partizan: Danilović, Sale (Đorđević)… Najteži rival do sada. Fantastično igraju, imaju najboljeg igrača Evrope, sa Evroligom, ne bez Evrolige. Igraju timski, a u timu imaju dva igrača koja naprave prednost (Marković uz Teodosića). Ja bih dodao i Vimsa, koji je super napadač. Visoki igrači Gambel i Hanter su kompletno drugačiji, ali obojica rade dobar posao za tim. Da kažem ovako: za Božić sa porodicom, a dan posle sa Partizanom. To nam treba.", poručio je trener "crno-belih" za klupski sajt.

Kapiten Partizana Novica Veličković istakao je da u Beogradu niko ne sme da nadigra "crno-bele".

"Oni su jako dobra ekipa, bili su prvi u svojoj grupi, ulaze i u ovu grupu sa takvim ambicijama... Ipak, na našoj strani su Beograd, Arena i 15.000 naših ljudi. Nećemo dati da se iko naigra u Beogradu. Idemo na pobedu, pokazali smo da protiv dobrih ekipa znamo da odigramo dobro", istakao je Veličković.

Interesovanje navijača za meč koji počinje od 20 časova je veliko, a na sam dan utakmice u prodaji će se naći oko 3.000 ulaznica za Nivo 400.

Takođe, zbog velikog interesovanja, smanjene su tampon zone između sektora i u prodaju će biti pušteno dodatnih 400 karata za Nivo 200.

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke