Zvezda surova prema Vrščanima za plasman u polufinale!

sreda 23.05.2018.
22:35

Imamo prvog polufinalistu plej-ofa Superlige.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/DS

Bez trunke neizvesnosti protekle su obe četvrtfinalne utakmice između Crvene zvezde i Vršca. Posle ''plus 39'' u Beogradu pre dva dana, Zvezda je i večeras bila više nego ubedljiva u Vršcu i na kraju slavila sa 109:82.

Aktuelni šampion se tako ''prošetao'' do plasmana u polufinale, gde sada čeka boljeg iz duela Partizan - Mega Bemaks.

Kada je u pitanju večerašnja utakmica u Vršcu, već tokom prvog poluvremena je postalo jasno da autsajder nema baš nikakve šanse protiv crveno-belih koji su posle prvih 20 minuta igre vodili sa 61:40.

U nastavku im je ostalo da rutinski, uz što manje napora privedu posao kraju i u tome su i uspeli.

Najfikasniji u ekipi Crvene zvezde mts večeras je bio centar Alen Omić sa 21 poenom, uz osam skokova, a Ognjen Dobrić i Tejlor Ročesti su upisali po 14 poena.

Kod gostiju nešto bolji od ostalih Stefan Đorđević sa 15 i Pašajlić sa 14 postignutih poena.