14:29

Da protrljaš oči, šta se desilo Sasuolu?

BETA/AP Photo/Carlo Baroncini

Sjajan matine na "Marasiju".

Sampdorija i Sasuolo su podelili bodove nakon neverovatnog drugog poluvremena. Dorijani su bili nadomak poraza, a onda se pod Lanternom desilo bukvalno "čudo"!

Sasuolo koji je u krizi rezultata je bio na pet minuta od trijumfa.

Poveli su sa 2:0, Federiko Rići je iz kontranapada savladao Puđonija, da bi desetak minuta kasnije Raguza pretčao Salu i duplirao prednost Emilijana.

A onda, kada se činilo da je gotovo, neverovatan rasplet. Pet minuta, tri gola u mreži Konsiljija.

Kvaljarela je smanjio u 85. minutu na asistenciju Linetija, da bi posle greške Aćerbija Luis Mjuriel doneo izjednačenje. To je odseklo noge gostima, minut 90. sa penala, nakon prekršaja Anteija postavlja konačnih 3:2.

Sampdorija je napravila neverovatan preokret, fudbaleri Sasuola će se verovatno pitati šta se desilo!

U programu od 15 časova na programu je pet mečeva, večeras "Derbi dela Madonina".

Kjevo - Kaljari 1:0
Udineze - Napoli 1:2
Juventus - Peskara 3:0
Sampdorija - Sasuolo 3:2
Krotone - Torino 15:00