AEK opet ubedljiv, Krstičić još uvek nije starter

21:20

Nova ubedljiva pobeda Atinjana u šampionatu Grčke.

Epa/Andreas Schaad

Ekipa AEK-a odlično je ušla u 2019. godinu.

Posle 4:0 na gostovanju Janjini u prošlom kolu, AEK je večeras na svom terenu savladao i ekipu Asterasa rezultatom 3:0.

Sve je rešeno već posle 20 minuta igre. Livaja je u devetom minutu ''načeo'' goste, samo dva minuta kasnije Alef je duplirao prednost, a konačan rezultat postavio je Pons u 20. minutu iz jedanaesterca.

Doskorašnji vezista Crvene zvezde Nenad Krstičić ni ovoga puta nije bio u startnoj postavi. Kao i u prethodnoj utakmici, dobio je priliku sredinom drugog poluvremena, kada je zamenio Mantalosa.

AEK je posle 16 odigranih kola na trećem mestu sa 30 bodova. Prvi je PAOK sa 44, a drugi Olimpijakos sa 36 osvojenih bodova.