21:51

Fudbaleri Juventusa vode na poluvremenu utakmice u Amsterdamu.

EPA
EPA

Ajaks je u četvrtfinalu Lige šampiona dočekao Juventus, a nakon 45 minuta utakmice na "Johan Krojf Areni" gosti vode sa 0:1.

Prvi su pripretili "Bjankoneri" preko Bernardeskija, ali je u nastavku Ajaks imao ozbiljnije prilike.

Zijeh je imao sjajan šut u 18. minutu, ali je Sčešnji fantastično intervenisao, potom je Van de Bek pripretio Italijanima, ali je tukao pored gola.

U solidna šansa za Bernardeskija, a onda u poslednjem minutu, Kanselo šalje sjajnu loptu u kazneni prostor "Kopljanika", na pravom mestu našao se Kristijano Ronaldo, koji glavom donosi prednost "Bjankonerima".

Ajaks je pokazao da može da se nosi sa "Starom damom", ali Ronaldo ipak pravi razliku, videćemo šta će biti u nastavku.